Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bully

20. 9. 2010

 

Bully

NÁVOD

Kapitola 1: Making New Friends And Enemies

1. Welcome To Bullworth

Místo: začátek hry

Po úvodní animaci utíkejte rovně, vstupte do hlavní budovy školy a po schodech vyběhněte do 1. patra. Vstupte na žlutý kruh a promluvte si s ředitelem. Poté se vydejte podle mapy na chlapeckou kolej a před budovou budete napadeni jedním ze studentů. Řiďte se pokyny na obrazovce, sundejte ho a vstupte na kolej, kde se seznámíte s Barum. Pak si vezměte z automatu plechovku s pitím (doplní vám životní energii), ve svém pokoji se převlečte do školní uniformy a mise skončí.

2. This Is Your School

Místo: vstupní dveře školy

Následujte Garyho, doběhněte k hromotlukovi Russelovi a podle pokynů na obrazovce se mu nejdříve omluvte a následně zaplaťte. Pak se mu vloupejte do skříňky, utečte prefektovi a schovejte se do odpadkového koše. Jakmile opadne podezření (ukazatel napravo od radaru), tak utíkejte s Garym k dámských záchodkům a promluvte si s Eunice. Podle mapky doběhněte na chlapecké záchody, pohrozte studentovi a čokoládu doneste zpět Eunice. Poté utíkejte do jídelny a seznamte se s jednotlivými školními skupinami.

3. Get To Class

Místo: učebna chemie

V levém horním rohu se objeví hodiny a vy se budete muset vydat do třídy a uspět při první lekci. Stačí když se budete řídit tlačítky na obrazovce a lekci máte splněnou.

4. The Setup

Místo: před školní budovou mezi 8:00 am a 7:00 pm

Po rozmluvě s ředitelem začněte pronásledovat Davise a nenechte ho utéct moc daleko. Doběhněte k autodílně, probojujte se až na konec a tam uvidíte Davise na horní plošině. Využijte vše co máte po ruce (cihly, poklopy od popelnice) házejte je po něm a až mu uberete celý život, tak získáte prak (slingshot).

5. Slingshot

Místo: na chodbě chlapecké koleje mezi 8:00 a 7:00 pm

Utíkejte s Garym k odstavenému školnímu autobusu, vyzkoušejte si na oknech prak a pokračujte na školní fotbalové hřiště. Vylezte na strom v levé části, sedněte si na větev a zmáčkněte šipku nahoru, čímž se dostanete do zaměřovacího módu. Pak už jen zasáhněte všechny fotbalisty a misi máte hotovou.

6. A Little Help

Místo: na chodbě chlapecké koleje mezi 8:00 am a 11:00 pm

Utíkejte ke školnímu autobusu, projděte jím na druhou stranu a shlédněte animaci se starým bezdomovcem. Pak se vydejte do autoopravny, vylezte po žebříku na střechu, seberte tam tranzistor a nakonec ho odneste bezdomovci, který vás naučí nový úder.

7. Save Algie

Místo: mezi 8:00 am a 7:00 pm u vchodu do knihovny

Doprovoďte Algernona do školy a po cestě se zbavte třech kluků, kteří ho chtějí zmlátit. Až budete ve škole, tak vyběhněte po schodech do horního patra, odveďte ho na záchod a zbavte se dalších dvou studentů. Nakonec ho už jen doprovoďte k jeho skříňce a misi máte hotovou.

8. Defend Bucky

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm na chodbě chlapecké koleje

Utíkejte k autoopravně a ochraňte Buckyho před útočícími studenty. Pak mu pročistěte cestu do garáže a jakmile tam sebere to, co potřeboval tak ho vyveďte z autoopravny ven.

9. That Bitch

Místo: mezi 8:00 am a 7:00 pm na chodbě dámské koleje

Nejprve utíkejte ke knihovně, promluvte si s Fattym a kupte od něj smrdící bomby (stinky bomb). Pak se vydejte do tělocvičny, seběhněte do suterénu a vypáčte skříňku Mandy. Po vložení bomby a sebrání laboratorních poznámek je doneste zpět Beatrice k bočnímu vchodu dívčí koleje.

10. The Candidate

Místo: mezi 8:00 am a 6:30 pm v západní části budovy školy

Vyběhněte do 1. patra a vstupte do dveří napravo od ředitelny. Vaším úkolem bude ochránit Ernesta během jeho projevu před útočícími studenty. Stačí když na ně budete pálit z praku (dívejte se na radar) a jakmile Ernest domluví máte misi splněnou.

11. Halloween

Místo: u skříně ve vašem pokoji

Nejprve budete muset splnit pár úkolů. Na mapě máte modrými křížky vyznačená místa, kde vás ostatní studenti požádají o pomoc a vy budete muset splnit jejich halloweenský žertík (připevnit na záda cedulku Kopni mě, hodit po třech studentech vajíčka, umístit petardu Volcano 4000 poblíž skupinky studentů, zasáhnout tři studenty smradlavými bombami, hodit studentovi pod noho kuličky nebo hodit po třech studentech svědící prášek). Jakmile splníte pět z těchto žertíků, tak utíkejte podle mapy k místu označeným velkou hvězdičkou a budete moci splnit vedlejší úkol The Big Prank. Pokud ho však nechcete splnit nyní, tak utíkejte do svého pokoje a vyspěte se (když úkol nesplníte teď, tak ho můžete splnit až po dohrání hlavní příběhové linie).

12. Help Gary

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm na chodbě chlapecké koleje

Sledujte Garyho k školnímu autobusu, zbavte se trojice studentů a pokračujte do suterénu školy. Přehoďte páku na stěně, otevřenými dveřmi vstupte do místnosti a bočním stranou vlezte do klece. Aktivujte další páku a utíkejte dál. Skrze rozbité dveře sestřelte páku, v další místnosti podlezte pod zničeným oplocením a přehoďte poslední páku. Nyní uhaste pomocí hasícího přístroje kotel a uvolněným průchodem sledujte Garyho až nakonec.

13. Russel In The Hole

Místo: ihned po ukončení mise 12

Stačí porazit Russella v přímém souboji a máte misi hotovou.

Kapitola 2: Rich Kid Blues

1. Last Minute Shopping

Místo: mezi 8:00 am a 7:00 pm v jídelně školy

Utíkejte ke vstupní bráně školy, vezměte si kolo Edny a jeďte podle mapy do města. Vyzvedněte její břitvu, maso na oběd a pytel s prádlem a utíkejte na nejbližší autobusovou zastávku. Nechte se zavést zpět do školy a dejte Edně její věci.

2. Hattrick vs. Galloway

Místo: mezi 8:00 am a 6:30 pm (kromě vyučování) před učebnou angličtiny

Utíkejte do kuchyně, v zadní části seberte první láhev a vyběhněte po schodišti do 1. patra. Rozbijte vitrínu poblíž recepce, vezměte si druhou láhev a zamiřte na dámské záchodky v tomto patře. V zadní kabince seberte poslední láhev, doneste je slečně Phlipsové a za odměnu získáte fotoaparát.

3. Prep Challenge

Místo: mezi 8:00 am a 1:00 am prozkoumejte plakát v tělocvičně v Old Bullworth Vale

Jakmile začnou boxerské zápasy, tak postupně porazte Chada, Justina a Parkera a vyhrajte turnaj. Tím si odemknete dům na pláži, který vám bude sloužit stejně jako pokoj na chlapecké koleji.

4. The Eggs

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm v horní části tělocvičny v Old Bullworth Vale

Ihned po vstupu do tělocvičny vyběhněte po schodech nalevo a budete upozorněni, že nemáte svetr Aquaberry. Vyjděte tedy ven, vydejte se do obchodu s oblečením a za 17,5 dolarů si kupte příslušný svetr. Následně se vraťte zpět do tělocvičny a započněte misi. Nasedněte na kolo (sežeňte si vajíčka pokud je nemáte), podle mapy dojeďte k Tadovu domu a promluvte si tam s ním. Objeví se Gary a vše obrátí proti vám. Zbavte se tedy útočících spolužáků, po cestičce doběhněte k zadní brance a získejte od Tada klíč. Pak už si jen odemkněte branku a máte vyhráno.

5. Movie Tickets

Místo: mezi 8:00 am a 8:00 pm před kinem v Old Bullworth Vale

Nasedněte na kolo napravo od vchodu do kina a odjeďte s ním jeho majiteli. Pak se vraťte zpět ke kinu, promluvte si s Eunice a dejte jí čokoládu (pokud žádnou nemáte, zajděte ji koupit do blízkého obchodu). Odveďte ji do boční uličky, polibte se s ní a naposledy se vraťte ke kinu. Jakmile vystrašíte poslední dvojici, spustí se animace s Pinky a máte misi splněnou.

6. Carnival Date

Místo: mezi 4:30 pm a 11:00 pm před kinem v Old Bullworth Vale

Nejprve kupte nějaké květiny v obchodě, jděte ke kinu a domluvte se s ní na rande. Jděte na hlavní cestu a západní cestou dojeďte k zábavnímu parku. Tam si kupte vstupenku a jděte dovnitř. V atrakcích, které si sami zvolíte, získejte 10 lístků, v suvenýrech je vyměňte za plyšového medvídka a dejte ho Pinky.

7. Race The Vale

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm na chodbě chlapecké koleje

Nasedněte na kolo před chlapeckou kolejí, jeďte na pláž v Old Bullworth Vale a začněte soutěž. Pak už se jen držte jednotlivých záchytných bodů a jako první dojeďte do cíle.

8. Beach Rumble

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm před obchodem s koly v Old Bullworth Vale

Jakmile vám ukradnou trofej, tak sledujte jednoho ze zlodějů k domku na pláži. Tam je spolu s Rickym zneškodněte a získejte trofej zpět.

9. Tad´s House

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm před obchodem Yum Yum Market v Old Bullworth Vale

Naskočte na skate, sledujte Rusella k Tadovu domu a vstupní bránou dojděte před dům. Následně hoďte do každého otevřeného okna (celkem je jich 6) vajíčko a opusťte zahradu.
10) Boxing Challenge

Místo: mezi 8:00 am a 1:00 am na konci mola ve tvaru T na pláži v Old Bullworth Vale

Utíkejte do boxerského klubu (tělocvična), shlédněte animaci a porazte Bifa v boxu.

11. Dishonorable Figur

Místo: ihned po dokončení mise Boxing Challenge

Vzhledem k vaší výhře, která se nikomu nelíbila budete napadeni Derbym a jeho bandou. Zbavte se dvou kumpánů v přízemí, vyběhněte po schodech do 1. patra a sejměte jednoho přede dveřmi. Pak vstupte do místnosti a zbavte se Derbyho a ostatních.

Kapitola 3: Love Makes The World Go Around

1. Jealous Johnny

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm pod železničním mostem v New Coventry

Z uctivé vzdálenosti sledujte Gorda a Lolu, pořiďte fotky polibku, předání dárku a držení se za ruce a doneste je Johnnymu pod železniční most.

2. Christmas Is Here

Místo: o vánočních prázdninách mezi 8:00 am a 3:30 pm na recepci ředitele

Jediné co musíte je zastavit se na recepci a vyzvednout si vánoční svetr od vaší matky.

3. Bait

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm pod železničním mostem v New Coventry

Podle vyznačeného místa na mapě najděte Gorda v Old Bullworth Vale, vyprovokujte ho prakem a naveďte do Biker parku v New Coventry. Tam už jen pomozte Johnnymu porazit Gorda a jeho partu a mise je splněna.

4. Tagging

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm před Harington House

Jeďte k železničním mostu v New Coventry a udělejte první sprajerský znak. Pak už si jen v Yum Yum Marketu kupte sprej a udělejte další 5 symbolů.

5. Wrong Part Of Town

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm před školní knihovnou

Utíkejte k chlapecké koleji a u boční stěny najdete několik greaserů, kteří šikanují Cornelia. Zmlaťte je a Cornelius vám řekne, kde najdete Algieho. Vydejte se tedy do New Coventry, podle mapy ho najděte a sestřelujte prakem vašem pronásledovatele. Jakmile se dostanete zpět do školy, tak odveďte Algieho k Earnestovi a máte hotovo.

 

6. Lola´s Race

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm u domu s cedulí Blue Skies Industrial Park v New Coventry

Tento závod svedete s Johnnym a dalšími dvěma greasery. Stačí je porazit v závodu na kolech a Lola si vás oblíbí.

 

7. The Tenements

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm pod železničním mostem v New Coventry

Vydejte se do severovýchodní části New Coventry, oknem vlezte do domu a v přízemí seberte adresář. Po schodech pak vyběhněte do 1. patra, vstupte do místnosti nalevo a vyběhněte na balkón. Zbavte se greaserů, na konci balkónu vstupte do budovy a najděte rtěnku. Pokračujte o patro výš, v místnosti napravo seberte pytel prádla a budete napadeni Nortonem. Zbavte se ho, seberte jeho kladivo a s jeho pomocí získejte zbylé 2 předměty (klíče a parfém). Nakonec zaneste věci Lole a dostanete sladký polibek.

 

8. The Rumble

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm pod železničním mostem v New Coventry

Utíkejte na východ a narazíte na greasera Peanuta. Sledujte ho do úzké uličky v SV části New Coventry a tam ho i s jeho kumpány porazte. Poté shlédněte animaci a jakmile dorazí policie, tak jí ujíždějte na kole. Po chvíli se dostanete na vrakoviště.

 

9. Fighting Johnny Vincent

Místo: ihned po dokončení mise The Rumble

Vezměte si do ruky prak, sestřelte greasery na ochozu vrakoviště a nechte Peteho doběhnout k jeřábu. Po jeho aktivaci přitáhne Johnnyho kolo a vám nezbude nic jiného, než ho dorazit v přímém souboji.

 

Kapitola 4: A Healthy Mind In A Healthy Body And Other Lies

 

1. Stronghold Assault

Místo: mezi 8:00 am a 9:00 pm před knihovnou školy

Před knihovnou si promluvte s nerdy, které vzhledem k jejich nespolupráci několikrát udeřte a oni vám prozradí, že Earnesta najdete v observatoři. Přelezte stěnu napravo od knihovny, zmlaťte Thada a pomocí kódu, který vám sdělí, si otevřete dveře. Doběhněte skrz zatravněnou oblast až k observatoři, pomocí zaměřovacího módu sejměte blikající červený maják a pak obsaďte kanón. Likvidujte útočící nerdy a prorazte hlavní dveře observatoře.

 

2. Nerd Boss

Místo: ihned po dokončení Stronghold Assault

Budete bojovat proti Earnestovi, ale je to jednoduché pokud víte, co máte dělat. Stačí když se budete schovávat za sloupy a pomocí praku střílet do držáků, které drží ochozy s Earnestem. Až zničíte všech 6, tak spadne dolů a máte vyhráno.

 

3. Paparazzi

Místo: mezi 8:00 am a 7:00 pm před observatoří

Vydejte se do tělocvičny a vyfoťte Mandy při nácviku roztleskávaček. Pak se vydejte na dívčí kolej, vyhněte se vychovatelce a vyfoťte Mandy ve sprše. Nakonec už ji jen vyfoťte v jejím pokoji na konci chodby a fotky zaneste Earnestovi před knihovnu.

 

4. Funhouse Fun

 

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm v knihovně školy

 

Utíkejte do zábavního parku v jihozápadní části Old Bullworth Vale a vstupte do zábavního domu (Funhouse). Utíkejte rovně, přikrčte se a vstupte otvorem do velké místnosti, kde zachraňte Buckyho a Fattyho před jocky. Pak vylezte na stůl, narovnejte knihu v polici a po spuštěném žebříku vylezte nahoru. Proběhněte mezi kosami do kontrolní místnosti, vypněte je a pak s jejich pomocí zastavte další 3 jocky. Následně opusťte kontrolní místnost, vstupte do labyrinty a najděte oba nerdy. Ty pak proveďte na konec bludiště a dostanete se do dolu. Vylezte po žebříku nahoru, sejměte jocky, kteří se hrabou v ovládacích panelech a postupně všechny tři vypněte. Nakonec už jen vyběhněte ven z Funhouse a mise je hotova.

 

5. Defender Of The Castle

 

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm před observatoří

 

Utíkejte k barikádě, ubraňte ji a stáhněte se zpět k observatoři. Tam obsaďte spud cannon na ochozu a zabraňte jockům, aby se dostali k observatoři.

 

6. Nice Outfit

 

Místo: mezi 8:00 am a 7:00 pm před observatoří

 

Utíkejte na školní fotbalové hřiště a najděte maskota. Pomocí nadávek ho vyprovokujte na maximální možnou úroveň, shlédněte animaci a porazte ho v přímém souboji.

 

7. Discretion Assured

 

Místo: mezi 8:00 am a 9:00 pm v tělocvičně školy

 

Nejprve použijte sprej na dva plakáty Mandy ve školním areálu (podle křížků na mapě) a pak se vydejte do Bullworth Town. Tam zasprejujte další plakáty a vraťte se za Mandy, která vás čeká před chlapeckou kolejí.

 

8. The Big Game (nutnost mít na sobě býčí kostým maskota)

 

Místo: mezi 8:00 am a 9:00 pm před observatoří

 

Nejprve si vyzkoušejte býčí tanec, pokračujte dopředu a ukažte ho každému, kdo si o něj řekne. Pak najděte podle mapy 4 nerdské agentů a splňte jejich úkoly (vyměňte míč za výbušný, polijte lavičky lepidlem, vysypte kuličky na fotbalové hřiště a vymočte se do nádoby s pitím, která je v suterénu tělocvičny). Poté se objeví poslední agent. Utíkejte na hřiště, dostaňte se k ovládaní skóre tabule a použijte ho.

 

9. Jock Boss

 

Místo: ihned po dohrání mise The Big Game

 

Vyhněte se míči, seberte ho a sundejte s ním obranu. Celé to ještě dvakrát zopakujte a nakonec dodělejte i kapitána jocků, čímž pro vás končí 4. kapitola.

 

Kapitola 5: The Fall And Rise Of Jimmy Hopkins, Aged 15

 

1. Making A Mark

 

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm na chodbě chlapecké koleje

 

Pokud nemáte sprej, tak si jděte do Yum Yum Marketu nějaký koupit a vydejte se k radnici. Dejte se doprava a jakoby za budovu. Po žebřících vylezte až úplně nahoru, udělejte tam sprejerský znak a slezte dolů na ulici. Vyhněte se policii, udělejte fotku znaku a vraťte se zpět na kolej.

 

2. The Gym Is Burning

 

Místo: mezi 8:00 am a 9:00 pm před vítězným obloukem u školní tělocvičny

 

U schodiště si vezměte hasící přístroj uhaste ohně a pomozte všem třem studentům z hořících trosek. Pak uhaste zbylé ohně, promluvte si s Mandy a utíkejte do dívčích sprch v suterénu.

 

3. Rats In The Library

 

Místo: mezi 8:00 am a 9:00 pm před knihovnou

 

Jen si vezměte do ruky prak a vyčistěte celou knihovnu od krys (je jich celkem 20). Pak už si jen vyslechněte rozhovor s knihovnicí a máte vyhráno.

 

4. Finding Johnny Vincent

 

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm pod železničním mostem v New Coventry

 

Dostaňte se k sanatoriu, stejnou cestou přes strom na zahradu a přikrčení se dostaňte až do budovy. Opatrně se kolem stráží protáhněte až k Johnnyho cele, promluvte si s ním a pokračujte do prádelny. Tam se převlečte do zřízenecké uniformy, jděte vystřídat hlídače a pomocí páky na stěně otevřete cely. Pak sledujte Johnnyho a dostanete se do místnosti, kde se spustí mříže. Zvedněte mříž, která je v jednom rohu poničená, utíkejte k vyznačenému místu na mapě a zadním východem opusťte sanatorium.

 

5. Revenge On Mr. Burton

 

Místo: mezi 8:00 am a 7:00 pm před domem Zoe v trailer parku v Blue Skies

 

Vydejte se do Old Bullworth Town, za obchodem s nářadím si vezměte stříhací kleště a utíkejte za Zoe do parku v Old Bullworth Vale. V časovém limitu rozbijte 3 ostatní toalety, vraťte se zpět k Zoe a pomocí malého traktoru vrazte do WC s učitelem Burtonem.

 

6. Preppies Vandalized

 

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm v boxerském klubu v Old Bullworth Vale

 

Jeďte na vyznačené místo v New Coventry, promluvte si s greasery a pokračujte ke skladišti v Blue Skies. Vstupte dovnit, opatrně se protáhněte do druhého patra a z dálky vyfoťte jak dávají townies krysy do kufru. Pak zamiřte do přístavu, udělejte fotku hořících trofejí a odneste fotky k boxerskému klubu.

 

7. Go See The Principal

 

Místo: po dohrání mise Preppies Vandalized utíkejte na chlapeckou kolej, vyspěte se a jděte do kanceláře ředitele. Tam jen shlédněte animaci a budete vyloučeni ze školy.

 

8. Busting In Part I

 

Místo: mezi 8:00 am a 11:00 pm před chlapeckou kolejí

 

Po rozmluvě s Petem zamiřte k Russellovu domu v OBV, nasedněte na skútr a dojeďte do Blue Skies Industrial Park. Nechte Russella prorazit barikádu a začne další mise.

 

9. Busting In Part II

 

Místo: ihned po dokončení předchozí mise

 

Sledujte Zoe, zbavte se dvojice výtržníků a vypněte tlačítky oba dva generátory (abyste se dostali k druhému musíte podlézt pod spadlým svodidlem). Poté utíkejte k budově Red Star, vstupte do kontrolní místnosti a tlačítkem na stěně otevřene bránu. Doběhněte k dalším zavřeným dveřím a Zoe vám řekne, že musíte jít ke kolejišti. Otočte se teda dejte se rovně a pak doleva, vběhněte za vagón a přehoďte kolej. Uvolněnou cestou jděte k další výhybce, rovněž ji přehoďte a utíkejte uličkou až k druhé straně zamčené branky. Vyběhněte po plošině nalevo, probijte se až k dalšímu tlačítku a zmáčkněte ho. Následně sledujte Zoe až k místu, kde odláká pozornost, vyběhněte na vrchol power plantu a zbavte se útočníků. Seberte kartu, otevřete s ní blízké dveře a vstupte dovnitř. Na konci úzké chodby aktivujte číselný panel, přeběhněte přes můstek a sledujte Edgara na dolní plošinu, kde začne souboj. Pomocí štítu vykrývejte jeho údery a v mezičase mu zasaďte několik úderů. Po chvíli uteče a tak ho dále sledujte. Dole už jen urvěte kus potrubí, použijte ho na Edgara a shlédněte animaci.

 

10. Complete Mayhem

 

Místo: mezi 8:00 am a 7:00 pm před domem Zoe

 

Po rozhovoru se Zoe se vydejte do továrny na masné výrobky, najděte Russella a promluvte si s ním. Sledujte ho a po další animaci se hra automaticky přesune do školy, kde Russell prorazí boční vstupní bránu. Nyní se podívejte na mapu a budete mít znázorněno 4 lokace. V každé z nich se zbavte vůdce jedné školní skupiny a utíkejte do hlavní budovy školy. Hra se přesune na ochoz budovy. Tady už jen sledujte Garyho nahoru na střechu, vyhýbejte se jeho útokům a připravte se na poslední souboj.

 

11. Final Showdown

 

Místo: ihned po dokončení předchozí mise

 

Hned jakmile se objeví Garyho ukazatel zdraví, tak ho začněte mlátit hlava nehlava. Několikrát se propadnete o patro níž, až nakonec skončíte v kanceláři ředitele. Tam už jen shlédněte závěrečnou animaci a připravte se na nikdy nekončící léto.

 

Chapter 6: Endless Summer

Nejedná se vlastně ani o kapitolu. V této části už si můžete libovolně plnit vedlejší mise, dokončit třídy nebo se prostě jen tak poflakovat po městě.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< květen / 2021 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 102298
Měsíc: 1269
Den: 37