Jdi na obsah Jdi na menu
 


Star Wars: The Force Unleashed

20. 9. 2010

 

Star Wars: The Force Unleashed

Návod

1. Začátek

Pomocí Síly (∆) prorazte zátaras, utíkejte dopředu a probojujte se do budovy s dalším zátarasem. Nabijte Sílu, opětovným zmáčknutím ∆ ji uvolněte a pokračujte dál. Dostaňte se do budovy na konci, sjeďte výtahem dolů a shlédněte animaci. Nakonec se probojujte na pláž, zbavte se Wookieského odporu a zabijte mladého Jedie.

2. Po stopách generála Rahm Koty

Vyčistěte hangár, proběhněte úzkou chodbou a pomocí Síly rozbijte vrata, které vás zavedou do dalšího hangáru. Zničte nepřátelský odpor, pomocí dvojskoku vyskočte nahoru na rampu a po zabití nepřátel utíkejte kupředu. Zničte další skupinku vojáků, stoupněte si ke křídlům ze stíhaček a použijte Sílu. Vyskákejte po nich do vyššího patra a celý postup opakujte, čímž se dostanete do nejvyššího patra. Zneškodněte pár vojáků, utíkejte chodbou dopředu a seberte první barevný krystal. Nyní zamiřte do hangáru na konci chodby, seberte Health holocron a na konci chodby vstoupíte do velké místnosti. Chvíli počkejte než přijede výtah, nastupte na něj a v 1. patře, kde zastaví, všechno zlikvidujte. Pak si nastupte na druhý výtah a pokračujte vzhůru. Seberte Force holocron, pročistěte si cestu do hangáru a zlikvidujte AT-ST (nejprve využijte blesky a následně ho dodělejte pomocí akční animace, ve které budete muset mačkat tlačítka zobrazené na obrazovce). Nyní se jedinou možnou cestou dostaňte až ke generálovi a zabijte ho.

3. Zkouška dovedností

Dostaňte se do hlavní chodby chrámu, vyběhněte na pravý ochoz a na jeho konci vyskákejte po troskách nahoru. Dejte se dál chodbou, pomocí síly zdvihněte část sochy před vámi a prorazte s ní zátaras nalevo. Utíkejte uvolněnou chodbou kupředu, shlédněte animaci a utkejte se v duelu s Darth Desolousem.

4. Chrám harampádí

Utíkejte dopředu, sjeďte výtahem dolů a zbavte se prvních robotů. Po pár krocích vás napadne další skupina, po jejímž zlikvidování se probojujte k zátarasu, který zničte pomocí Síly. Na otevřeném prostranství nejdříve zlikvidujte normální golemy a vzápětí budete napadeni Junk Behemothem. Sejměte ho nejdříve blesky a následně dodělejte pomocí kombinace na obrazovce. Shlédněte animaci, vyběhněte nahoru do kopce a po shlédnutí další krátké sekvence se vypořádejte s odporem nepřátel. Pokračujte dál a po chvíli narazíte na zátaras. Zničte ho, sjeďte výtahem dolů. Jedinou cestou se probojujte k druhému Behemothovi, zlikvidujte ho stejně jako toho prvního a vydejte se dál. Na konci cesty budete napadeni skupinou Drexlů, kterým jste dříve ublížili a tak se jich budete muset zbavit. Jděte dál a po chvíli narazíte na Junk Titana (vylepšená verze Behemotha). Zabijte ho, pak to samé udělejte v duelu s Kazdanem Paratusem a misi máte dohranou.

5. Zkouška jasnozřivosti

Dostaňte se do hlavní chodby chrámu, odrazte útok vojáků a dveřmi pokračujte kupředu. Shlédněte krátkou animačku, vyběhněte po schodech nahoru a dveřmi nalevo vstupte do místnosti. Probijte se na druhý konec, zlikvidujte další vlnu útoků a zamiřte do knihovny. Seskočte dolů a utkejte se s Darth Phobos.

6. Zničení Shaak Ti

Přeskákejte po houbách až na pevnou zem, zbavte se nepřátel a Silou zničte vstup do jeskyně. Proběhněte na druhý konec, znovu použijte Sílu a zbavte se felucianských válečníků. Pak doběhněte tunelem až na konec, zpřístupněte si cestu dál a probojujte se k Rancorovi. Sejměte ho, utíkejte dál a dostanete se do systému jeskynních chodeb. Dostaňte se skrz ně na druhou stranu, zabijte další dva Rancory a pokračujte kupředu. Po chvíli dojdete k místu, kde si krátce promluvte s Jedikou a následujte ji ke starobylé propasti. Tam se s ní utkejte v duelu a vyhrajte.

7. Špína a spodina

Doběhněte do baru, promluvte si s barmanem a sejměte protivníky, které na vás pošle. Pokračujte dál a dostanete se do kruhové místnosti s velkým strojem uprostřed. Nejprve zabijte všechny nepřátele, pak vyběhněte po schodech nahoru a promluvte si u stolu s opilým generálem Kotou. Následně zabijte další skupinu spodiny, seskočte zpět do přízemí a vyznačenou chodbou se vydejte dál. Po chvíli budete napadeni skupinou vojáků v čele se stínovým strážcem (Shadow Guard). Jakmile je zabijete, tak bude následovat animace s generálem Kotou a mise končí.

8 . Zkouška ducha

Dostaňte se do hlavní části chrámu a zneškodněte imperiální jednotky. Poté se vydejte dvojitými dveřmi v zadní části dál, dojděte k díře v podlaze a seskočte do podzemní části. Probijte se na druhý konec k zátarasu, rozbijte ho Silou a vyběhněte zpět do horní části chrámu. Doběhněte do kruhové místnosti, zneškodněte útočníky a nastupte do výtahu po vaší pravé ruce. Nahoře pak shlédněte animaci a zachraňte Darth Vadera ve zkoušce vašeho ducha.

9. Kotův kontakt

Dostaňte se na otevřenou plannu, zlikvidujte robota AT-ST a zamiřte uličkou dál, až se dostanete do slepé uličky. Silou zničte zátaras, vyběhněte nahoru do kopečka a probijte se k železným vratům. Po zničení okolních nepřátel je prorazte a v okolí lodi zničte všechny imperiální jednotky. Vydejte se dveřmi napravo od lodi, dojděte k dalšímu AT-ST a po jeho likvidaci se vydejte dál. Stále se držte záchytných bodů na mapě a po chvíli dojdete do tábora uvnitř lesa, kde se budete muset utkat s Ozzikem Stumem a jeho robotem. Uberte mu část života a aktivují se generátory v okolí, které mu začnou regenerovat život. Nejprve je všechny zničte, pak to samé udělejte s robotem a shlédněte závěrečnou sekvenci této části.

10. Pohřešován!

Nechte se vést kroky kupředu, zneškodněte první várku imperiálů a rozbijte stěnu, která vám blokuje cestu dál. Seskočte dolů, dostaňte se na otevřené prostranství a dejte se doleva. Vyběhněte nahoru do kopečka, pomocí Síly rozrazte železná vrata a vyčistěte tábor za nimi. Druhou cestou tábor opusťte, dostaňte se k lodi senátora Organy a po animaci zabijte pilota. Vraťte se zpět na otevřené prostranství, kde se setkáte se senátorem a budete muset bojovat s monstrem Bull Rancor. Po jeho zabití rozbijte zátaras před vámi, jedinou možnou cestou doběhněte k mladé učednici Maris Brod a utkejte se s ní v duelu. Jakmile ji uberete asi 2/3 života, tak budete muset zabít jednoho Rancora a teprve pak ji dorazit.

11. Imperiální loděnice

Sjeďte malým výtahem dolů, rozbijte zátaras a probojujte se k velkému výtahu, který vás odveze nahoru. Vymlaťte imperiální vojáky, dostaňte se do skladiště na konci můstku a zbavte se robota AT-ST. Pokračujte dál, doběhněte do oblasti s lávovou řekou a vyskočte pomocí dvojskoku na ochoz vzadu. Přeběhněte po něm na konec, seskočte dolů a rozbijte generátory silového pole před a za magnetickou branou (pro zničení generátoru za branou musíte využít Sílu). Tímto způsobem se probojujte skrze několik oblastí s generátory, až se nakonec dostanete do řídící místnosti s Shadow Guardem. Zabijte ho a máte splněnou další misi.

12. Město v oblacích

Jděte ke dveřím před vámi, vstupte do budovy a shlédněte krátkou animaci. Probojujte se až k výtahu, vyjeďte s ním nahoru a přes můstek zamiřte do malé budovy naproti vám. Tam nastupte do dalšího výtahu, nahoře se dejte pravými dveřmi a dostanete se na ochoz. Utíkejte dál, na střeše se zbavte bandy kriminálníků a pokračujte k dalšímu záchytnému bodu. Tam se zbavte další skupiny kriminálníků, utíkejte na konec chodby a po cestě dolů. Pomocí Síly natáhněte most a dostaňte se na kruhovou plošinu, kde vás bude čekat boj s Mandaloriany. Zabijte je, přeběhněte po červeném mostě na druhou stranu a dojděte k výtahu. Vyvezte se nahoru, dejte se doleva a přes střechy se probojujte k místu, kde se dozvíte, že byl senátor unesen. Poté se dostaňte ke Kleefovi a spolu s jeho roboty je pošlete na onen svět. Pak vyjeďte výtahy nahoru na střechu a podle mapy dojděte do velké místnosti. Nejprve zničte Mandaloriany, pak Basiliska a nakonec i samotného Chop´uu.

13. Hvězda smrti

Utíkejte rovně, probijte se do výtahu a vyjeďte nahoru. Zlikvidujte odpor Stormtrooperů, prorazte Silou železná vrata a dejte se doprava. U záchytného bodu vyčkejte, než se prožene paprsek, pak přeběhněte po můstku na druhou stranu a uvolněte si vstup do malé místnosti nalevo. Vyčistěte řídící místnost, úzkou chodbou nad červenými schody se vydejte dál a dojděte k druhému můstku. Přeběhněte tedy na druhou stranu, zneškodněte hordu útočících nepřátel a zneškodněte Silou dva generátory za silovým polem. Následně shlédněte animaci, využijte předměty v okolí (včetně stíhaček) a zničte s nimi přístroje naproti vám. Po animaci pokračujte k třetímu můstku vedoucímu na druhou stranu tunelu, zlikvidujte imperiální jednotky a nastupte do výtahu. Držte se záchytných bodů, probijte se skrz tři velké místnosti (v poslední vás čeká AT-ST) a vstupte do malého výtahu na konci cesty. Nakonec už jen utíkejte rovně, shlédněte animaci a utkejte se s Darth Vaderem. Bude následovat další animace. Po jejím skončení máte dvě možnosti. Buď se utkáte s císařem (Jedi End) nebo zabijete a nahradíte Vadera (Sith End).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 112158
Měsíc: 1361
Den: 52